SERWIS

Niezawodność urządzeń sprężonego powietrza Ingersoll-Rand zależy w dużym stopniu od  jakości usług serwisowych, od całorocznej dbałości o te urządzenia.

Satysfakcja  naszych Klientów jest dla nas  priorytetem

Wimtec Sp. z o.o. w ramach realizacji zasady swojej działalności oferuje Państwu:

Fachowy personel specjalistów serwisowych, posiadających autoryzacje firmy Ingersoll-Rand w zakresie przeglądów okresowych, napraw i remontów urządzeń sprężonego powietrza Ingersoll-Rand

Skład oryginalnych części zamiennych / materiałów eksploatacyjnych oraz płynu chłodząco-smarującego (syntetycznego oleju sprężarkowego) co pozwala nam na realizację zamówień w ciągu 2-3 dni od daty otrzymania zamówienia od Klienta

Dostępność serwisu w ciągu 12 - 24 godzin w przypadku wystąpienia awarii urządzeń

Bogato wyposażone zaplecze techniczne i specjalistyczny sprzęt / m.in. do pomiaru wibracji łożysk itd.

Doświadczenie i wiedzę personelu WIMTEC oraz ponad 100 letnią tradycję i doświadczenie naszego partnera (Ingersoll Rand)

Umowy serwisowe oraz oddziały serwisowe w Warszawie i Janowicach k/Czechowic Dziedzic.

Gwarancja 5 lat – SelectCARE

Oferujemy przedłużoną 5 – letnią gwarancję typu SelectCARE na  nowe sprężarki, osuszacze powietrza, nowe moduły sprężające.

POTRZEBUJESZ SERWISU?

Gwarancja 5 lat – SelectCARE

  • 5-letnia kompleksowa umowa utrzymania ruchu, obejmująca wszelkie koszty
  • uwalnia Cię od wszystkich problemów
  • brak ukrytych kosztów za dodatkowe czynności
  • zapewnia maksymalną wydajność Twojemu systemowi
  • brak limitu czasu pracy urządzeń

Korzystając z naszego serwisu sprężarek otrzymują Państwo zapewnienie utrzymania ciągłości produkcji. Jest to zapewnione dzięki zachowaniu wykonywania okresowych przeglądów sprężarek celem utrzymania maszyn w dobrym stanie technicznym i wyeliminowaniu ryzyka powstania awarii. Wczesne wykrycie zużycia części pozwala na eliminację niespodziewanego przestoju sprężarki co wiązałoby się z kosztami.

Close Menu