WIMTEC

Pragniemy zaoferować Państwu współpracę z naszą firmą w zakresie urządzeń sprężonego powietrza i jego serwisu.

Działalność firmy WIMTEC Sp.z.o.o. od momentu powstania tj. 1994 roku związana jest ze śrubowymi sprężarkami powietrza kompresującymi powietrze.
WIMTEC Spółka z.o.o. współpracuje z wiodącymi firmami światowymi w branży pneumatyki, sprężonego powietrza jako ich przedstawiciel lub generalny dystrybutor na terenie Polski.

Od 2001 roku, Wimtec Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem  firmy Ingersoll-Rand, światowego lidera, producenta sprężarek powietrza, które uzyskały reputację sprężarek niezawodnych, o wysokiej trwałości, sprawności, osiągających bardzo dobre wyniki pracy w ekstremalnych warunkach.

Firma wyspecjalizowała się w obsłudze dużych zakładów produkcyjnych, gdzie niezbędne są wydajne sprężarki śrubowe spełniające rygorystyczne wymogi jakości, wytrzymałości i efektywności pozwalając na utrzymanie ciągłości produkcji.

Współpraca z firmą Ingersoll-Rand jest realizacją podstawowych założeń leżących u podstaw działalności Wimtec Sp. z o.o., a mianowicie współpraca z firmami gwarantującymi najwyższą światową jakość, sprawność, prefekcję i dbałość o środowisko naturalne. Dostęp do nowych technologii stwarza możliwość zaproponowania ciekawych rozwiązań w dziedzinie sprężania powietrza i pozwala na stały rozwój pracowników. Uznane przez użytkowników sprężarki śrubowe Ingersoll Rand, stale rozwijane, dostępne z dodatkowym wyposażeniem czy też w wersjach energooszczędnych celem zaspokojenia wzrastających potrzeb klienta końcowego. Wysoka sprawność energetyczna sprężarek oraz ich wyposażenia gwarantuje najmniejsze zużycie energii i szybki zwrot nakładów na inwestycje.

Ciągłe szkolenia serwisantów w fabrykach Ingersoll-Rand to poszerzanie wiedzy i umiejętności w dziedzinie obsługi serwisowej sprężarek śrubowych oraz urządzeń uzdatniania powietrza takich jak osuszacze ziębnicze czy adsorpcyjne.

Firma zapewnia swoim klientom stały dostęp do części sprężarkowych, gdyż posiada jeden z największych magazynów części. Dzięki temu części do sprężarek, oleje itp. są bardzo często dostępne od ręki.

Close Menu